Leden 2010Moderní popelka

18. ledna 2010 v 17:32 Celebrity
Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.
HSM 3

18. ledna 2010 v 17:20 HSM
Maturitní ročník
Troye čeká náročné rozhodnutí o budoucnosti.Nechce zklamat ani svoji rodinu,ani přátelé.Je letošní rok pro jeho basketbalovou kariéru posledním?Udrží si vztah s Gabriellou i na vysoké škole?


Sharpay má s budoucností velké plány,dokonce si pořídí svou vlastní asistentku.Jenže věci se občas zamotají a na Sharpay čeká v posledním ročníku několik velkých překvapení...

Gabriella má tajemství a stále nemůže sebrat odvahu,aby ho Troyovi prozradila.Ví,že ji čeká loučení s lidmi,kteří jsou pro ni vším...

Chad má o své budoucnosti jasno a věří,že se Troy nakonec rozhodne pro stejnou univerzitu jako on.Opět se ale potvrdí,že pravé přátelství musí umět překonávat i zdánlivě nepřekonatelné překážky.

Taylor přesně ví,s kým ci chce na maturitným plese zatančit,ale zároveň také ví,že pozvání musí odpovídat pravidlům etikety.Taylor má svůj cíl přesně stanovený a zná také způsob,jakým se k němu dostat.


Ryan dostal neopakovatelnou příležitost ukázat svůj umělecký talent a poslednímu škonímu muzikálu věnuje všechen svůj volný čas.

Seznamte se,noví TYGŘI

Tiara Gold
Tiara je druhačka kterou si Sharpay vybrala jako svou osobní asistentku.Naučí se od Sharpay všechno,ale...čeká nás velké překvapení.
V roli Tiary se objeví Jemma Mckenzie Brown
Na londýnském konkurzu byla Jemma jednou z nejmladších hereček.Porotu okouzlila svým hudebním a tanečním talentem.Energetická a veselá Jemma se už dříve objevila v programu BBC The Amazing Mrs. Pritchard.

Jemma McKenzie Brown

Jimmie Zara
Jimmie je také druhák.Jeho snem je patřit do školního basketbalového týmu.Tygrům fandí už od prváku a v basketbalu je opravdu dobrý.A navíc je po čertech pěkný!
V roli Jimmieho se objeví Matt Prokop
Matt je výraznou osobností a porotu si získal svým neotřelým smyslem pro humor a hlavou plnou bláznivých nápadů.Vidět jste ho mohli například v seriálech Hannah Montana The Office nebo O.C.
Matt Prokop

Donny Dion
V roli Donnyho se objeví....
Justin Martin
Justin je herec s obrovským charismatem,pro kterého je herectví vším.Porota si ho vybrala kvůli jeho hereckému talentu a tanečním schopnostem.Objevil se například v televizním seriálu Cold Case.Kromě televize učinkoval také na Broadwayi v muzikálu Lví král.
Donny je druhák,který se, setjně jako Jimmie,snaží dostat do školního týmu Tygrů.Je vždy připraven pomoct jak svému příteli,tak také celému týmu.Donny je zárukou skvělé zábavy!

příběh HSM

18. ledna 2010 v 17:18 HSM
High School Musical 1

Troy a Gabriella se opět setkají až na počátku dalšího školního roku na East High.Spolu se zůčastní konkurzu na školní muzikál a získají....hlavní role!


Troy s Gabriellou se poprvé setkali na silvestrovském večírku.Píseň,kterou si spolu zazpívali,se jmenuje Start of Something New.

Ryan a Sharpay byli až doteď považováni za největší divadelní talenty na East High.Letos jim ale hlavní roli ve školním muzikálu sebrali Troy s Gabriellou.

Chad je nejlepší přítelem Troye,Taylor se přátelí s Gabriellou.Chad žije jen sportem,Taylor je prezidentkou školního vědeckého týmu.Zpočátku nemohou Troyovo a Gabriellino nadšení pro umění vůbec pochopit.
Fotky

High School Musical 2

Letní prázdniny právě začaly a Tygři se ze školních lavic přesunují do Lava Springs klubu-relaxačního střediska,které vlastní rodina Evansová.Shrapay se snaží získat Troye jako svého uměleckého i životního partnera,ale podcení přitom nejen sílu přátelství,ale hlavně sílu lásky mezi Troyem a Gabriellou.

Troy s Gabriellou snili o nezapomenutelném létě stráveném ve společnosti jeden druhého.Plány jim ale zkřížila Sharpay.

Ryan a Sharpay očekávají snadné vítěztví v každoroční letní soutěži talentů.Jenže Sharpayiny sny se rozpadnou,když se za svého pěveckého partnera snaží získat Troye.

Taylor s Chadem si uvědomí,že Troy se začíná chovat divně.Až příliš se podobá snobům Lava Springs.Naštěstí si Troy brzy uvědomí,že přátelství je pro něj důležitější než přesně nalinkovaná budoucnost.

Fotky
čeho nejvíc

10. ledna 2010 v 11:37
čeho nejvíc...hlasujte v anktěfotky Rihanna

9. ledna 2010 v 17:48 Celebrity
http://rihanna.celebritything.com/photos/rihanna.jpg
http://www.blogator.net/_blogadata/photo/min/rihanna-23115_min.jpghttp://medias.ados.fr/people/5/0/506/rihanna/photos/6411-rihanna-45.jpg
http://foto.rambler.ru/public/d/e/deanaf/2/Rihanna/Rihanna-web.jpeghttp://images.askmen.com/galleries/celeb-profiles-model/rihanna/pictures/rihanna-picture-1.jpghttp://images.askmen.com/galleries/celeb-profiles-model/rihanna/pictures/rihanna-picture-1.jpg


obrázy didlin

6. ledna 2010 v 19:53
Milenci
Didlajs
1
2
k
kjhjk
jhh
847878
85
64
65
63
61
60
59
57
56
52
50
49
48
48
47
56
49
49
46
43
41
40
37