Červen 2010

Dovča

17. června 2010 v 21:16
Ahojky všichni takže jenom v richlosti. Odjíždím na dovoloneou takže tu nějaký čas nebudu. Všechny soutěže které běží běží dál i Soutěž o reklamu která měla být ukončena dnes. Vážně nestíhám a musím balit tak že po dovolený tu zas du. Zatim pa.

Přihlášení_Soutěž o reklamu

15. června 2010 v 19:48 Soutěže
Do soutěže se už nějací lidé přihlásili a někteří z nich mi dokonce už poslali obrázek. Obrázky na blohu zobrazim ale až mi obrázek pošlou všichni. Aby to bylo pro všechny fér. Ale pozor přihlašovat a posílat obrázky můžete pouze do čtvrtka takže nemáte moc času. Potom odjíždím na dovoloneou a dva týdny tu nebudu. Budete tedy mít čas zchánět hlasy pro svůj obrázek. Přihlášení jsou:

Lilly_už mi poslala
Nikol
Gomezee_už mi poslala

Soutěž o reklamu

14. června 2010 v 19:45 Soutěže
No řekněte kdo by nechtěl mít jen tak na cizím blogu svou reklamu. Já vám dávám tuto skvělou šanci. V Soutěži o reklamu můžete vyhrát:   
1. místo_reklama na 2 měsíce
2. místo_reklama na 1 měsíc
3. místo_reklama na 2 týrny 

Paravidla jsou jednoduchá:
Ten kdo se bude chtít přihlásit vyplní přihlášku
1.Jméno
2.blog
3.oblíbená celebrita

Pak už  stačí jen podle svého přetvořit, domalovat sestavit atd. nějaký obrázek se svou oblíbenou celebritou. Do obrázku může být něco napsaného či může byt z obrázku udělaná koláž prostě co budete chtít podle vaší fantazie. Potom mi obrázek pošlete na adresu lucinka243@seznam.cz. Já byveru ty nejhezčí obrázky a dám je na blog potom už je na vás aby jste pro svůj obrázek začali zchánět hlasy. Tak s chutí do toho.


2. kolo SBéčka

9. června 2010 v 16:45
Konečně druhé kolo SBéčka. Slíbila jsem sice že už bude 7.6. ale nemohla jsem na počíatač takže druhé kolo začíná áž teď. Já sice řekla že postoupí dv lidé ale protože dva lidé mají stejně bodů a ještě jeden má hodně tak postoupí lidi tři. Postoupili:


Poslední možnost

6. června 2010 v 11:31
Pslední možnost pro vás přihlášené do SBéčka sháněť hlasy. Protože už zítra 7.6. 2010 ukončím první kolo SBéčka. Potom dva lidé s největším počtem hlasů postoupí do druhého kola.
Přihlášené jsou:
Mileyna nový song

3. června 2010 v 16:59 Miley Cyrus-info
Miley Cyrus před pár dny světu v premiéře představila nový singl "Can't Be Tamed" a zaznamenala tak další rekord své kariéry!!!

Za první den si píseň na jejím MySpace profilu poslechlo tolik fanoušků, že za sebou nechala v tomto měření i takové hvězdy jako je Lady GaGa, Justin Bieber nebo Usher. Svoji pozici následně potvrdila i vložením videoklipu k této písní na svůj oficiální YouTube kanál. Ten za minulý pátek, kdy mělo video premiéru, navštívilo více než jeden a půl miliónu fandů, kteří chtěli nový klip okamžitě shlédnout. Další milion lidí se v pátek na klip podívalo z dalších neoficiálních odkazů. A aby toho nebylo málo, další prvenství Miley Cyrus hlásí i z amerických rádií, kde se píseň "Can't Be Tamed" stala za minulý týden nejhranější novou písní.

Zmiňovaná píseň je kromě pilotního singlu též titulní písní nové desky, kterou Miley Cyrus vydá 21. června. Miley se při natáčení desky "Can't Be Tamed" opět obklopila teamem profesionálů. Hlavní producentské úlohy se ujal cenami Grammy ověnčený John Shanks, který je podepsán i pod úspěšnými alby Sheryl Crow, Celine Dion, Kelly Clarkson nebo Bon Jovi. Samozřejmě, že na albu Miley opět spolupracovala s osvědčenou dvojicí Tim James a Antonina Armato, kteří pro Miley vyprodukovali například hity "Seven Things" nebo "See You Again".

Sel and Nick

1. června 2010 v 20:43 Selena Gomez-info
Už to víte?... že ne?...tak to si tohle určitě přečtěte. Selena Gomez a Nick Jonas spolu chodí. Och bože jsou tak krásnej pár doufam že z toho bude něco víc.

Nový des

1. června 2010 v 19:22
Chci si udělat novej des tak bych ocenila váš názor. Nevim do jaký barvy si mám budoucí des udělat tak prosím poraďtě. (hlásněte do ankety)

Konec

1. června 2010 v 19:17
Konec... ukončuji možnost přihlásit se do SBéčka. Poslední kdo se včera přihlásil byla:

Takže všichni přihlášeí jsou: