Srpen 2010

Shakira-Waka waka

31. srpna 2010 v 17:19 Vide a Písničky
Tahle písnička se mi hrozně líbíb myslim že jí něteří určitě znáte ale chci jí sem dát hlavně pro ty kdo ji neznajá jeevážně pěkná.


Ashley Tisdale_0.2

31. srpna 2010 v 16:36 Ashley Tisdale
ggg

VOLNÝ
VOLNÝ
VOLNÝ


Miley Cyrus_0.2

31. srpna 2010 v 14:05 Miley Cyrus
ggg

VOLNÝ
VOLNÝ
VOLNÝ


Celebroïta měsíce_končím

31. srpna 2010 v 12:51 Me and Blog
Asi si říkáte že už mám nový dess popisky rozcestníky no prostě vše... ale ještě jsem nepřidala článek s nomnovanými celebritami na říjen. no a je to protože to už dělat nebudu takhle totiž hlasujete jakej dess bych měla mít ( s čím) a to já nechci ráda bych si totiž vybýrala námět n dess sama. No tka s Celebritou měsíce je  konec tak pa pa... dnes bych měla přidat jetě nějaké články

Hot or Not_Emily

31. srpna 2010 v 11:14 Me and Blog


Hlasujet v anketě

Vyhodnocení+5. úkol

30. srpna 2010 v 10:24 Soutěže
Promiňte že jsem včera zapoměla vyhodnotit 4. úkol ale měla jsem trochu fofr. Proto to udělám dnes. Tnhle úkol byl asi nejjednoduší. Celkem jste mohli získat zase až 4 body podle toho kolikátý jsem odevzdali:

DeeDee-4 body_první
NiKy-3 body_druhá
miška_(ŁoŁ)-2 body_třetí
Evu!lisQa-0 bodů_neodevzdala

+ poslední úkol ↓↓↓


Velká rekonstrukce_už zítra

30. srpna 2010 v 10:03 Me and Blog
Už zítra se uskuteční velká rekonstrukce blogu. Nejen že bude nový dess Hot or Not a Playlist s Celebritou měsíce. Ale překopu blog od základů. Udělám lepš přehled v menu nějaké ty rozcestníky a jiné tak se těšte.

Návštěvnost za minulý týden

30. srpna 2010 v 9:58 Me and Blog
Ahojky tak tady je návštěvnost za minulý týden tedy od 23.-29.srpna

Pondělí-55 návštěvníků
Úterý-17 návštěvníků
Středa-38 návštěvníků
Čtvrtek-24 návštěvníků
Pátek-46 návštěvníků
Sobota-39 návštěvníků
Neděle-31 návštěvníků

Celkem-250 návštěvníků

Miley dala Liamovi kopačky

27. srpna 2010 v 10:50 Miley Cyrus-info
potvrdili!!!
Miley (17) se s Liamem Hemsworthem (20) seznámila v roce 2009 při natáčení filmového hitu The Last Song! Netrvalo dlouho a herec se do seriálové Hanny Montany zamiloval natolik, že se kvůli ní dokonce rozešel se svou tehdejší přítelkyní Laurou!

Jejich láska však netrvala ani rok. "Jsem teď úplně sám," svěřil se na začátku tohoto týdne Liam svým kámošům.

Přitom ještě nedávno těm samým lidem tvrdil, že Miley je jeho životní láska. "Liam příšerně žárlil na nový look Miley. Jejich hádky byly dost drsné, tak jsme se ho ptali, jestli jejich vztah má smysl. On ale vždycky zahlásil, že ji miluje!"

A co na to Smiley? "Už dlouho o lásce k Liamovi pochybovala," tvrdí její blízká známá s tím, že Disney star měla pocit, že herec ji omezuje: "Většina smutných songů z alba Can´t Be Tamed je o tom, že ho miluje, ale není s ním šťastná! Nemohlo to dopadnout jinak než, že se s ním Miley rozejde!"

Miley Cyrus:Hannah mě omezovala

27. srpna 2010 v 10:49 Miley Cyrus-info

Pro většinu fanoušků je konec seriálu Hannah Montana doslova neštěstím! Jeho hlavní hrdinka Miley Cyrus (17) se ho však nemůže dočkat. Těší se totiž na své nové projekty a navíc má podle ní každá postava dojít k přirozenému konci!

"Letos mi bude 18 a prošla jsem spoustou změn," vysvětluje seriálová HM. "Bylo by velmi těžké pracovat dál na seriálu, který s sebou nese tolik omezení. Například bych na svých show nemohla dělat to, co chci!"

Miley také tvrdí, že by bylo velmi těžké posouvat její postavu dál: "OK. Hannah Montana by mohla nastoupit na vysokou, ale co za pár let? To by měla manžela a porodila by děti? To už by nikoho nezajímalo!"

Podle Miley se seriál stal fenoménem: "Nevím o teenagerovi, který by neviděl aspoň jeden díl. Je to obrovský úspěch, ale je čas skončit."

Smiley je sice šťastná, že si oddychne od upjatých pravidel Disney show, na druhou stranu ale přiznává, že se jí bude stýskat! "Doufám, že se s týmem a kolegy z Hanny ještě někdy před kamerou sejdu!"

Podobný názor na HM sdílí i hereččin otec Billy Ray Cyrus: "Jsem vděčný seriálu, že nastartoval kariéru mé dcery. Ale jsem i rád, že už končí. Věřím, že Disney brzy vyprodukuje novou a stejně úspěšnou show!"

Novinky o Miley Cyrus

27. srpna 2010 v 10:48 Me and Blog
Ahojy dám sem teď pár článků o Miley. Něktré jsou fakt zajímavé a taky staré. No ten poslední bude ale fakt novej.