Září 2010

Minimálně jeden

30. září 2010 v 17:44 Me and Blog
Ahojky určitě víte že jsem zahájila soutěž VGS. No zahájila právě že ještě ne. Chybí mi jeden člověk abych soutěž mohla zahájit tak prosím se ještě někdo přihlašte nebo vy kdo jste už přihlášení tak třeba řekněte někomu kdo umí grafiku aby se přihlásil. No tak teda vážně pls... Přihlašte se ještě někdo

Kdo mi jí udělá...?

28. září 2010 v 18:13 Me and Blog
Ahojky slibovala jsem že budu mít klikačku...no a mám sice nvod na to jak ji vyrobyt a zkoušela jsem to nejmíň desetkrát a nešlo mi to. Tak jsem si klikačku objednala...no jo jenže ta holka mi neodepsala a na blog už docela dluho nic nepřidala no a tak s tim asi nic nebude. No a protže tu klikačku fakt hci tak byc se hctěla zeptat jestli by jste mi někdo klikačku nevyrobyl. Je setli jo tak by jsme se domluvili přes e-mail nebo klidně přes komenty no a ten kdo by se mi nabídl tak bych mu sem potom dala reklamu na týden. Tak se pls někdo nabídněte byla bych moc ráda.
Klikačka by odkazovala na můj blog teda www.luckamontana.blog.cz
A byl by to tenhle obrázek:
jjjj
Tak teda ten kdo by měl zájem ať napíše buď do komentů nebo na mail. Všem kdo se nabídnou děkuju předem.

Selena Gomez:ambasádorka UNICEF

28. září 2010 v 11:52 Selena Gomez-info
Být Selenou Gomez není jen o hvězdném třpytu a záři reflektorů. Selena vysvětluje, proč používá svou slávu k tomu, aby také pomáhala ostatním lidem!
Co má hvězda Disney Channel a jeho Kouzelníků z Waverly Selena Gomez společného se Sarah Jessicou Parker a Angelinou Jolie? Odpověď: všechny jsou ambasádorkami mezinárodního dětského charitativního fondu UNICEF. V rozhovoru se dozvíš, proč se jí Selena stala také a jak jí cesta do Afriky změnila život...

VGS_přihláška

26. září 2010 v 15:40 Soutěže
Tak jsem se rozhodla udělat VGS (Velká Grafická Soutěž). Bude to o tom že přihlášeným budu zadávat úkoly ty je budou odevzdávat a já je budu hodnotit bodama. No a ten kdo vyhraje-získ nejvíce bodů- bude mít tady u mě na blogu reklamu. Budou ji tu mít ještě dva lié takže první, druhé a třetí místo. Byla bych moc ráda kdyby jste se přihlásili protže se v této soutěži můžete i něco přiučit a o něčem se poučit.Tak tady je teda ta slíbení přihláška:

Přihláška:
1.Tvé jsméno
2.Tvůj blog
3.V čem pracuješ (v jakym programu)

No tak tohle je asi všechno teď už to jen napiš do komentů a hotovo. Až se přihlásí počet lidí které potřebuju (7-10) tak to začne. No tak nečekejte na nic a  přihlašujte se!!!

Bleckowka

26. září 2010 v 13:47 Soutěže
Ahojky tak jsem pro vás udělala bleskovku. Nemám totiž co dělat a nevím co ybch sem na blog měla dát. Tak tady je teda ta BLeskowka:
1.Kdo je to
2.Tvé jmeno
3.Blog
4.Co na diplom
Beru první tři lidi co to budou mít správně

jjjj

New Dess

25. září 2010 v 12:19 Me and Blog
Tak jsem si udělala nový dessík. Je s Miley :D No tak doufám že se vám líbí mě docela jo. Zese mám nové popisky a Hot or Not a budu mít i klik ikonku tak se těšte

Hot or Not_říjen

25. září 2010 v 12:10 Me and Blog
jjjj

↓↓↓Hlasujte do ankety↓↓↓


Jde vám to nastavit?

19. září 2010 v 18:02 Me and Blog
Ahojky víte mám takový problém. Lidijak si u mě nechávají nastavit designi (z katalogu) no tak mi nejde nastavit rozměry záhlaví a někdy nejde ani stránka. Tak se vás chci jenom zeptat jestli to někomu z vás taky blbne nebo jestli je to jenom u mě. popřípadě pokud by to blblo ještě někomu z vás avěděli by jste proč napiště mi prosím. Díky moc...

♥Party in the Paris♥

18. září 2010 v 19:16 Miley Cyrus-info
Miley Cyrus natáčí v Paříži nový film s názvem LOL. Ve filmu se objeví i herečka Ashey Greene. Včera se Miley objevila v jednom klubu, kde to pořádně rozjela s Ashley a jejími přáteli. Snad si to holky užily, i když Miley vypadá docela přetaženě. Ale opět je Miley pěkně oblečená :D


Ukradeno zde →

Miley a Liam_ zase spolu

18. září 2010 v 19:09 Miley Cyrus-info
STARS: Miley Cyrus a Liam Hemsworth jsou opět spolu! - foto
Objímání a vášnivá líbačka! Disney star je zpátky u svého ex-miláčka!
Před více než čtrnácti dny obletěla svět zpráva, že Miley Cyrusa její přítel Liam Hemsworth se rozešli. Seriálová Hannah Montana se, aby rychleji zapomněla, po hlavě vrhla do práce a v Paříži začala natáčet film LOL.

V pátek se ale z Francie vrátila a první koho chtěla vidět, byl právě Liam!
"Viděl jsem je, jak přijíždějí v autě a když zastavili, začali se vášnivě líbat," prozradil zaměstnanec produkční společnosti, která Miley zastupuje.

"Celý víkend byla s Liamem," prozradila manažerka Disney star a dodala: "V sobotu si nakoupili nějaké jídlo a pití a strávili romantický piknik na pláži. Snad vědí, co dělají!"

Pár se potkal loni při natáčení filmu The Last Song. Miley Liama okouzlila natolik, že se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní. Ovšem stejně rychle, jak jejich láska začala, tak také skončila. Liam prý v srpnu udělal Miley žárlivou scénu kvůli vyzývavým outfitům, které teď nosí a ta se s ním kvůli tomu rozešla. Doufejme, že tentokrát jim vztah vydrží déle.

Premiéra-Hannah Montana Forever

18. září 2010 v 17:28 Miley Cyrus-info
Už jsem vám psla že dnes je premiéra filmu Camp Rock2 ale ještě bych vám chtěla napsat že je taky premiéra posledné 4 řady seruálu Hannah Montana. Tak co viděli jste už první dva díli? Já teda ano. No a tady je nová úvodní znělka:


Už jste viděli Camp rock 2?

18. září 2010 v 16:38
Dneska je na Disney velká premiéra Camp rocku. Tak co už jste  to viděli? Jestli ne tak máte poslední šanci dnes 19:00. Tohle sem ale nechci dát jako pointu článku. Chtěla bych sem dát nějaká videa písniček které se mi líbili.
↓↓↓Tak tady jsou↓↓↓

Vanessa Hudgens_0.2

18. září 2010 v 13:21 Vanessa Hudgens
ggg

VOLNÝ
VOLNÝ
VOLNÝ


Miley Cyrus_0.3

14. září 2010 v 15:50 Miley Cyrus
ffff

VOLNÝ
VOLNÝ
VOLNÝ