Prosinec 2010

Miley Cyrus_Vánoce a Silvestr

31. prosince 2010 v 17:10 Miley Cyrus-info
Čím strávila Vánoce Miley Cyrus? Zpívala karaoke!
Ani o Vánocích si Miley neodpočinula od zpívání. Čekala ji dávka karaoke, a ne ledajakého!

Tentokrát se ale vůbec nejednalo o práci. Miley trávila svátky s rodinou v Nashville - s mamkou a sestrami Noah (10) a Brandi (23). A protože mladší Noah našla pod vánočním stromečkem karaoke soupravu, celé je prozpívaly!

Brandi to okomentovala slovy: "Myslím, že Miley a Noah ještě teď zpívají. Nemohou se od toho odtrhnout, je to fakt dost sranda. Mamka je natáčí na kameru, takže třeba se poštěstí a budete si moc video někde stáhnout."

Miley (18) má s mamkou a sestrami super vztah, neustále něco vymýšlejí a nacvičují různé taneční kreace. Svátky si nenechaly zkazit ani tím, že jejich táta Billy Ray Cyrus se v říjnu definitivně rozhodl ukončit manželství s mamkou Tish a podal žádost o rozvod.
Možná i proto vzkázala Miley svým fanouškům, že pevně doufá, že jim příští rok přinese samé šťastné chvíle. 

"Chci tento rok dělat hlavně to, co umím, a doufám, že to hodně lidí udělá šťastnými," přeje si Miley s příchodem nového roku.


Koukni na ice straší ale pěkné video s Miley:

MGS-Malá Grafická Soutěž

31. prosince 2010 v 13:56 Soutěže
Nemám co dělat tak jsem se rozhodla udělat MGS což je velmi zmenčená VGS. Nehcce se mi jí dělat tádny a tak jsem si řekla že to udělám za minuty. Takže o co se vlastně jedná? Co nejrychleji teď udělejte jakýkoliv dess a pošlete mi ho na e-mail lucinka243@seznam.cz i s přihláškou:
1.Jméno blogu
2.v čem tvoříš
A pak už jen čekej na vyhodnocení protže vítěz dostane reklamu na týden na mém blogu. Stačí když se přihlásíte dva aby soutěž mohla začít. A až mi to alespoň dva pošlou počkám ještě hodinu pak soutěž ukončím a vyhlásím vítěze. Vítězem se stane ten čí dess bude nejpovedenější (hodnotit budu já).
Tak rychle do toho a tvořte!!! :-))))

Avril Lavigne_0.1

31. prosince 2010 v 13:31 Avril Lavigne
cyx
VOLNÝ
VOLNÝ
VOLNÝ


Nový dess

30. prosince 2010 v 19:26
Vánoce už jsou dávno pryč a tak myslím že bych měla dát pryč i tento vánoční dess. Tak jsem i udělala a vyrobila si nový dess. Tentokrát je s Ashley Tisdale, nechtěla jsem s Miley i když jí mám ráda tak jsem chtěla nějakou změnu. Moc se mi líbí je jednoduchej ale ne tak aby nezaujmul :-D no proč bch vám ho měla popisovat koukněte se na něj sami a napište mi prosím do komentů jak se vám líbí.

Nová přezdívka rozmyšlena

30. prosince 2010 v 18:12 Me and Blog
Tak už mám novou přezdívku....nejlepší je asi ta LuCy. Poradila mi jí i jedan moc prima holčina no tak jen jsem vám to chtěla napsat :-D Tak zatim ještě neco přidám teda snad snad něco najdu napíšu nebo tak...uvidím :-)

Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit)

29. prosince 2010 v 20:06 Vide a Písničky
Tak tahle písnička je vážně nářez :-) vážně skvělá a i když teda nemám moc ráda hříšnej tak tohle jak je to zremixovaný j vážně super....fakt si to poslechněte a hlavně dokonce tam je ten remix nejlepší jak se to seká no fakt bomba


Nová přezdívka

29. prosince 2010 v 19:42 Me and Blog
Tak jsem se rozhodla mít novou řezdívku....jednoduše řečeno je tahle dost divná teda mě se moc nelíbí. No napdali mě dvě buď Lucy cože je prostě moje jméno v angličtině nebo Lucia (Lučía) je to moje jméno v italštině ale nikdo by nevěděl jak se to čte tak by to vypadalo jako překlep :-D a pak mě ještě napadlo Lena to jsou první dvě písmena mého jména a příjmění. Tak nevim jstli to mám udělat nebo ne fakt nevim no teď se jmenuju Luli ani nevim jak mě to napdalo...no to je fuk mohly by jste napsat jakou přezdívku si mám vybrat či mi třeba nějakou vymysle? nebo si mám snad nechat tuhle starou?

Písečná animace

27. prosince 2010 v 19:58
Našla jsem takové video na kterém je nahrané jak se malují písečné animace. To je malování na tenkou vrstvu písku položeném na podsvíceném podkladu. Je to vážně krásný určitě se na to podívejte :-)


Amor Hilton_0.1

27. prosince 2010 v 18:52 Jiné celebrity
ggg
VOLNÝ
VOLNÝ
VOLNÝ


Dessy? S kým a čím?

24. prosince 2010 v 14:03
Ahoj všichni, určitě jste si všimli že zase dělám dessy....no já vím neřekla jsem že je dělat nebudu :-) ale přidávala jsem spíše články a dessy moc ne....až teď. No a začala jsem s uvědomovat že si dessy moc neobjednáváte a tak by mě zajímalo proč....no a není to jenom teď ale i dřívě jste si je moc neobjednávali. Chtěla bych teda vědět proč? Že se vám nelíbí bych neřekla protže mi dost často do komentů píšete jak se povedl a jak je pěkný, no a tak co se tedy děje? Dělám snad hloupé motivy? Mám dělat s jinýma celebritama či s něčím uplně jiným? Tak nevím a chci se vás tedy poprosit aby jste do komentářů napsali a čím by jste chtěly dessy nebo proč si je neberete. Tak moc děkuji předem všem ktěří napíšou. Budu se to snažit vyřešit :-)
A Veseké Vánoce všem :P

Ashley Tisdale_0.3

23. prosince 2010 v 15:42 Ashley Tisdale
hdd
VOLNÝ
VOLNÝ
VOLNÝ


Katy Perry_0.1

19. prosince 2010 v 13:13 Jiné celebrity
gbxs
VOLNÝ
VOLNÝ
VOLNÝVybarvi

19. prosince 2010 v 10:55 Soutěže
Rozhodla jsem se že udělám takovou malou vánoční soutež. Pod tímto článekm bude obrázek adventního věnce a první tři kterí ho vybarví a pošlou mi ho na e-mail dostanou nějakou cenu. Ceny budou podle toho kdo mi to pošle první druhý a třetí.....to je snad jasné :-)

1.místo-vánoční dess
2.místo-blend
3.místo-diplom

Tak a tady je ten obrázek:

Google Top10

14. prosince 2010 v 17:48
HUSTÝ!: Google top 10! - fotoVíš, která slova patřila v roce 2010 k těm nejvyhledávanějším? Hitem číslo jedna byl podle serveru Google Facebook a všechno s ním spojené. Dalšími favority jsou pak české filmy a online hry.

Nejhledanější výrazy

1. Facebook přihlášení
2. Kuky se vrací
3. iPad
4. komunální volby 2010
5. Shakes a Fidget
6. Zelené imperium
7. Dobyvatel
8. Okresní přebor
9. Nokia
10. Vancouver 2010