Duben 2011

Dávejte mi hlasy

23. dubna 2011 v 19:09 Me and Blog
Ahotky zadravím vás a moc vás také prosítm o mnoho hlasů v soutěži u mé affs na této stránce: http://disney-celebrity-filmy.blog.cz/1104/perfektni-princ-1-kolo je soutež kde jsem se zapojila a jedná se o Dokonalého prince a byla bych tědy moc ráda kdyby jste mi dávali hlasy a posílali mně tedy mého Prince dál.
Hlasujte mi tedy prosím pro muže se jménem Fabio Nuovo.
Takže moc díky předem všem za hlasy které mi dáte :))

P.S. jinak blog pořád pozastaven

Malinkaté pozastavení

10. dubna 2011 v 11:18 Me and Blog
Je mi to moc líto ale musím pozastavit blog neboť nemám vůbec čas. Je mi to moc líto ale nemám čas ani na přidávání článků ani na obíhání tak snad mi to affs prominou. Buď dělám něco do školy nebo jsem venku protže je moc hezky a já jsem radši venku než abych seděla u počítače. Takže se omlouvám ale do doby neurčité je blog pozastaven pokud budete chtít nastavit dess klidně si napiště ráda nastavím ale jinak nic dělat nebudu. Sand to nebude trvat dlouho a zase se mi naskytne čas a nálada ale zatím ne. Tak snad to chápete pa pa

Velká omluva pro vás všechny

7. dubna 2011 v 18:27 Me and Blog
Moc se vám všem omlouvám že jsem tu teď dlouho nebyla a hlavně se omlouvám affíkům že jsem neobíhala. nějak jsem nestíhala a když jo tak se mi buď nechtělo nebo jsem neměla inspiraci. Takže se moc omlouvám všem v příšťích dnech se budu snait něco přidat abych vám udělala radost :)) Tak se mějte dneska je to můj poslední článek píšu ho jen v rychlosti ale zítra bych možná mohla něco přidat bude pátek takže času bude dost :))