Srpen 2011

Plány se nedaří

20. srpna 2011 v 19:34 Me and Blog
Ahojky lidičky psala jsem sem člávek že se omlouvám protože jsem tu týden nebyla neboŤ jsem byla na táboře. A teď a jak se můžete všimnout jsem tu nebyla další týden protože jsem jela zase pryč a pak jedu zase no prostě na blog nemám vůbec čas a když už se nějaký najde travéní u vylepšování blogu mě už nebaví. Tudíš to že blog opět pozastavím a tentokrát až možná tak že spíš zastavím uplně. Možná že kdyby mě zae někdy chytla chuť něco tvořit vrátím se ale moc s tím nepočítám. Tudíš se s vámi v podstatě loučím. Mějte se krásně a pečujte hezky o své blogy :))

Chybička se vloudila!

15. srpna 2011 v 13:30 Me and Blog
Ahojky moc se omlouvám že jsem tu nebyla celý týden ale když jsem se vrátila tak už jsem zapoměla napsat že na týden odjíždín na tábor! :D takže se moc omlouvám ale už jsem se vrátila a moc jsem si to tam užila nyní se budu co nejvíc snažit zase na blog chodit ale určitě ne každý den :)) jinak moc děkuji že se vás docela dost ozvalo že jsou rádi že jsem se vrátila :))

Velký návrat!!!!

5. srpna 2011 v 15:50 Me and Blog
Ahojj všichni moc vás dravím :-) určitě víte že jsem tady velmi dlouhou dobu nebyla ale už je na čase se vrátit :-) tím pádem blog znovu obnovuji a budu se moc a moc těšit na vaše návštěvy :) Teď hodlám přidat nějaké články o Seleně nebo i nějaké jiné pár Dessů do Katalogu a nakonec změním i design svého blogu :-)
Jinak se chci také moc omluvit Affs že jsem neobíhala ale oni snad pochopí že jsem měla pozastavený blog :-) Doufám jen že si mě většina z nich nesmazala a těm co to neudělali děkuji :-)