Me and Blog

Plány se nedaří

20. srpna 2011 v 19:34
Ahojky lidičky psala jsem sem člávek že se omlouvám protože jsem tu týden nebyla neboŤ jsem byla na táboře. A teď a jak se můžete všimnout jsem tu nebyla další týden protože jsem jela zase pryč a pak jedu zase no prostě na blog nemám vůbec čas a když už se nějaký najde travéní u vylepšování blogu mě už nebaví. Tudíš to že blog opět pozastavím a tentokrát až možná tak že spíš zastavím uplně. Možná že kdyby mě zae někdy chytla chuť něco tvořit vrátím se ale moc s tím nepočítám. Tudíš se s vámi v podstatě loučím. Mějte se krásně a pečujte hezky o své blogy :))

Chybička se vloudila!

15. srpna 2011 v 13:30
Ahojky moc se omlouvám že jsem tu nebyla celý týden ale když jsem se vrátila tak už jsem zapoměla napsat že na týden odjíždín na tábor! :D takže se moc omlouvám ale už jsem se vrátila a moc jsem si to tam užila nyní se budu co nejvíc snažit zase na blog chodit ale určitě ne každý den :)) jinak moc děkuji že se vás docela dost ozvalo že jsou rádi že jsem se vrátila :))

Velký návrat!!!!

5. srpna 2011 v 15:50
Ahojj všichni moc vás dravím :-) určitě víte že jsem tady velmi dlouhou dobu nebyla ale už je na čase se vrátit :-) tím pádem blog znovu obnovuji a budu se moc a moc těšit na vaše návštěvy :) Teď hodlám přidat nějaké články o Seleně nebo i nějaké jiné pár Dessů do Katalogu a nakonec změním i design svého blogu :-)
Jinak se chci také moc omluvit Affs že jsem neobíhala ale oni snad pochopí že jsem měla pozastavený blog :-) Doufám jen že si mě většina z nich nesmazala a těm co to neudělali děkuji :-)

Poslední kolo

19. června 2011 v 13:17
Moc jsem vás všechny prosila o hlasy do soutěže mé Affs kam jsem se přihlásila :)) A tímto vám chci moc poděkovat za to že jste mi dávali hlasy a já tak mohla postoupit až do posledního kola, které právě začalo. Určitě je vám už jasné že vás budu moc prosit o další hlasy :D a tak tomu tedy orpavdu bude :D Moc vác tedy žádám o hlasy zde http://disney-celebrity-filmy.blog.cz/1106/5-kolo#komentar91030539 a to pro Fabio Nuovo. Je to poslední kolo a tudíž i nejdůležitější. Děkuji vám všem moc a moc za hlasy které jste mi dali a dáte :))

Moc prosím o další hlasy

15. května 2011 v 19:09
Moc vás prosím o další hlasy. Postoupila jsem už do 4. kola a ráda bych šla ještě dál. Dávejte mi tedy prosím hlasy tady: http://disney-celebrity-filmy.blog.cz/1105/4-kolo#pridat-komentar a to pro Fabio Nuovo stejně jako v předešlých kolech. Jne díky vám tam zůstanu dál děkuji moc .-) ráda oplatím :-)

Jste úžásní můžete pokračovat?

9. května 2011 v 15:07
Moc vám všem děkuji za hlasy které mi dáváte v soutěži které se učástním. Protože jsem se dostala do třetího kola moc vás chci všechny poprosit o další hlasy znovu pro Fabio Nuovo. Jestli dubete chtít tak si klidně napiště a taky vám někde hlásnu. Děkuji všem dopředu :-)

Prosím o další hlasy

5. května 2011 v 15:44
Už jsem vás prosila on hlasy do soutěže Dokonalý princ a to na první kolo ale teď jsem díky vám (a za to velmi děkuji :-)) postoupila do kola druhehé tak prosím o dalši hlasy a tentokrát na adresu http://disney-celebrity-filmy.blog.cz/1105/2-kolo tedy do toho druhehé kola všem předem moc děkuju :-)
Hlasujte pro Fabio Nuovo :-) děkuji

Dávejte mi hlasy

23. dubna 2011 v 19:09
Ahotky zadravím vás a moc vás také prosítm o mnoho hlasů v soutěži u mé affs na této stránce: http://disney-celebrity-filmy.blog.cz/1104/perfektni-princ-1-kolo je soutež kde jsem se zapojila a jedná se o Dokonalého prince a byla bych tědy moc ráda kdyby jste mi dávali hlasy a posílali mně tedy mého Prince dál.
Hlasujte mi tedy prosím pro muže se jménem Fabio Nuovo.
Takže moc díky předem všem za hlasy které mi dáte :))

P.S. jinak blog pořád pozastaven

Malinkaté pozastavení

10. dubna 2011 v 11:18
Je mi to moc líto ale musím pozastavit blog neboť nemám vůbec čas. Je mi to moc líto ale nemám čas ani na přidávání článků ani na obíhání tak snad mi to affs prominou. Buď dělám něco do školy nebo jsem venku protže je moc hezky a já jsem radši venku než abych seděla u počítače. Takže se omlouvám ale do doby neurčité je blog pozastaven pokud budete chtít nastavit dess klidně si napiště ráda nastavím ale jinak nic dělat nebudu. Sand to nebude trvat dlouho a zase se mi naskytne čas a nálada ale zatím ne. Tak snad to chápete pa pa

Velká omluva pro vás všechny

7. dubna 2011 v 18:27
Moc se vám všem omlouvám že jsem tu teď dlouho nebyla a hlavně se omlouvám affíkům že jsem neobíhala. nějak jsem nestíhala a když jo tak se mi buď nechtělo nebo jsem neměla inspiraci. Takže se moc omlouvám všem v příšťích dnech se budu snait něco přidat abych vám udělala radost :)) Tak se mějte dneska je to můj poslední článek píšu ho jen v rychlosti ale zítra bych možná mohla něco přidat bude pátek takže času bude dost :))

Návštěvnost za týden: 21.3-27.3

28. března 2011 v 17:25
Pondělí: 60
Úterý: 50
Středa: 44
Čtvrtek: 44
Pátek: 73
Sobota: 69
Neděle: 69

Celkem: 402

Tak jsem zpátky =)

27. března 2011 v 16:19
Tak mě tu máte zpátky :D moc děkuji že jste všichni pochopili že jsem jela pryč a také moc děkuji že i když jsem nic nepřidávala a nebyla tu tak jste můj blog plně navštěvovali protože návštěvnost je skvělá :)) takže moc děkuji snad dneska ještě něco málo přidím :))

PáPá

24. března 2011 v 20:46
Ahjoky všichni omlouvám se že tuto zprávu píšu až takhle pozdě ale vzpoměla jsem si na to až teprv teď. Chci vám jen oznámit že jedu an víkend pryč no k babičce :D a nevim jestli budu mít čas a hlavně možnost přidat nějaké články a nebo obíhat....takže se předem omlouvám snad to pochopíte možná že se na počítač dostanu no uvidím ale spíše počítejte s tím že ne jinak moc díky za návštěvnost :-)

Pomozte

22. března 2011 v 19:54

Kamarádka má tři štěňátka a jak nesežene zájemce budou utraceni bohužel :-( včera se narodili hl okolí Olomouce a Moravy tam poblíž prosím pomožte,děkujeme.
Bílá fenka na páteři s černýma flíčkama a černejma ouškama a prdelkou.. A dvá černí pejsci.. Nechce někdo? :(.. SPĚCHÁ!
To má ve statusu na FB a já vás prosím, aby jsteco nejvíc roznášeli tenhle článek po blogu.cz možná se najdou zájemci, prosím pomožte ty tvorečky zachránit, děkujeme. Stačí se spojit se mnou (komentáře)
a předám spojení na Barču ;-) POMOZTE PROSÍM

Párty skončila

15. března 2011 v 18:49
Tak a oslavy je konec jsem ráda že jste se zúčastnili i když vás že začátku moc nebylo přesněji řečeno jeden :D no ale i tak moc děkuju a vaše ceny budou zítra maximálně ve čtvrtek ale počítejte spíš zítra ještě vá všecm napíšu na blogy :)) tak snad jste se aspoň trochu byvili :))

Oslava začíná

15. března 2011 v 17:30
Moc vás všechny zdravím jsem ráda že jste přišli na tuto oslavu blogu a doufám že se zde budete bavit :)) Tak příjemnou zábavu :))

Nový dess =)

15. března 2011 v 17:26
Tak sice jsem říkala že dneska ještě dess měnit nebudu ale nějak sjem to stihla protže se nám co učti a ani neáme žádné úkoly a tak ho už mám. Jak vidíte je se Selenou a to teda proto že ona je hlavním tématem mého blogu. Ten dess se mi strašně líbí je vážně krásnej a překvapivě jsem ho měla za chvíli no asi to bude tím že se mi se Sel tvoří nejlíp mám moc hezké fotky které se pěkně upravují a vůbec je to prostě skvělé. :)) No tak prosím hlásněte dole v anketě jak se vám dess líbí protže mě moc je to taková příprava na léto nepříjde vám? :D

Nové téma-ano! Nový blog-Ne =(

14. března 2011 v 16:21
Tak jste si vyhlasovali že novou celebritou blogu bude Selena Gomez. nejdřív jsem chtěla udělat to že bych si založila uplně nový blog hlavně kvůli jménu ale dalo by to fakt hodně práce přece jenom nové rubriky a všechno můžné jiné mám tady rozcestníky s designy no tak nic ale co kdo si všimne že se te nejmenuje jako něco o slelěn ale jako o Miley. Jo a ktý oslavě: tak ta zítra bude těšte se a dess nebudu měnit teď v blízké době zítra určitě ne jen přidám hodně článků o Seleně....tak se těšte pa pa :))

Díky moc za návštěvnost

14. března 2011 v 16:08
Moc všem děkuji za návštěvnost včera jsem blog obnovila a hned první den 57 lidí návštěvnost tak moc děkuju hlavně za to navštívvění článku Bude oslava narozenin který naštívilo 21 lidí :)) díky moc

Bude oslava narozenin

13. března 2011 v 12:09
Někteří z vás si jistě všimli že blog bude mít za dva dny narozeniny (15.3. 2011). Takže udělám takovou malou párty tedy asi hodinovou možná dvouhodinovou oslavu kde budou samé hry a kvízy dalé také příjemné písničky nějaké věci pro vás a samozdřejmě předávání "dárečků" pokud dáte blogu nějaký dárek k druhým narozeninám (popisky do menu, diplom atd.) tak podle toho jak se mi budou dárky líbit vám dám na můj blog reklamu a diplomek :)) No a kdy že oslava vlastně bude? Ještě nevím podle toho kdy budu mít čas ale počítám že bych to mohla stihnout pímo na den narozenin tedy v úterý pokud ne možná o víkendu ale určitě následující týden (14.-20.3.). No tak doufám že se na párty příjdete aspoň podívat bude samozdřejmě tady na blogu a affíkům dám ještě vědět přímo na blog kdy bude. A vám ostatním samozdřejmě taky a to buď upozorněním na blog nebo pozvánkou zde na blogu. Tak už se moc teším a doufám že vy taky :))

Nové téma blogu? Ano či ne?

13. března 2011 v 10:41
Tak jsem přemýšlela a napadlo mě že bych mohla změnit téma blogu. Nechcala bych sice téma grafiky ale změnila bych celebritu. A pro že vlastně? Protože o Miley je toho teď docela málo a když už i ní vyjde nějaký článek s novinkou tak jde většinou o nějaký trapas. Navíc mi připadá že Miley stoupla sláva do hlavy a chová se teď hrozně namyšleně a myslí si že může všechno když je slavná. Navíc nedává moc dobrý příklad svým mladým fanoškům tím jak se někdy chodvá. No tak si tedy říkám že bych jí už neměla jako hlavní celebritu blogu. Zdřejmě bych jí nahradila buď Katy Perry protže tu pěvačku mám velmi ráda a moc se mi líbí že je členem různých organizací jako Selena Gomez kterou nominuji jako druhou na nové téma blogu. Takže prosím hlasujte v anketě ať vím koho by jste tady chtěli samozdřejmě je v anketě pořád taky Miley Cyrus protože chci vědět jestli jí tu náhodou pořád nechcete. Tak prosím hlasujte já osobně dvám hlas Seleně :))

Možná zase zpátky

13. března 2011 v 10:29
Tak už se mi po blogu začalo stýskat no a proto jsem zase tu. Chci jen podotknout že nebudu teď přidávat články každý den ale že to bude spíš jen když budu mít náladu a hlavně čas. No nic tak já jdu psát dalpší článek rozhodla jsem se totiž k něčemu pro blog celkem radikálnímu.

Pozastavení?

2. března 2011 v 16:20
Ahojky moc se omlouvám ale určitě jste si všimli že sem teď na blog toho moc nepřidávám a no nemám moc čas protže máme hodně úkolů a musim dohánět za minulý týden no a taky nevím co mám přidávat a no prostě jen chci říct že blog na pár dní trochu poastavím. No nevím jestli je to uplně pozastavení jen se prostě omlouvám ale nebudu teď pidávat žádné články ani obíhat. No tak se omlouvám ale snad to chápete :))

Deska tu nebudu

26. února 2011 v 12:36
Ahojky moc se omlouvám ale dneska sem nepřidám žádný článek. Narozeniny mám sice až zítra ale dneska příjdou kášmoky na oslavu a pak ještě večer babička s dědou takže nebudu mít čas něco přidat. No snad mě omluvíte :))

Zase nemocná =(

21. února 2011 v 14:47
  1. To je hrůza zase jsem nemocná takže zase tvrdnu doma =( no dneska jsem doma a zítra budu taky....doktorka říkala že mám doma zůstat do pátku problém je ale že asi nebudu moct ve středu a ve čtvrtek být doma ale budu muset být u babičky....no ještě uvidím tak jsem jen chtěla říct že nevim jestli tady budu celý týden....no tak já jdu přidávat nějaké články :-)
 
 

Reklama