Miley Cyrus-info

Miley dostala cenu od Hilary

21. února 2011 v 15:55
Miley Cyrus dostala cenu  Global Action Award kterou ji předala Hilary Duff.
Tady se můžete podívat na video z předávání :-)

Miley Cyrus: udělala dojem či skandál?

20. února 2011 v 10:54
Miley se na Grammy Gala ukázala v nádherných šatech. Ihned co přišla si ji všichni všimli a mnozí konstatovali že se už Miley chová skutečně dospěle...neboť všechny očarovala svým kouzelným úsměvem a diplomatickým rozhovorem. Nakonec ale dodali že přesto že už chová dospěle by to neměla zase nějak pokazit. Jiní ale zase řekli že to Miley sice slušelo ale že výstřich který měla by se měl asi pro příště o něco zmenšit.Miley se obléká v milionech

20. února 2011 v 10:44
Na Miley je určitě vidět že má svůj vlstní styl a že se obléká skutečně módně. Velmi ráda chodí do jednoho ze svých olíbených značkových obchodů Retro shop Londin kde si může nakoupit nejnovější oblečky od velmi drahých a uznávaných módních návrhářů. A protže toto oblečení není zrovna nejlevnější nechá Miley v obchodě někdy i milion. Na jednu stranu nám to může přijít normální protože za milion si v těchto skutečně velmi drahých obchodech nakoupíte málo. Miley ale tvrdí že mnohem radši nakupuje v normálních obchodech kde se prodává oblečení dostupné všem. Ale i zde je Miley schopná utratit milion a to už potom musí být skutečně pěkná halda oblečení. No vypadá to že Miley má oblečků víc než dost.

Miley Cyrus: víme jak se jmenuje její pejsek

20. února 2011 v 10:31

Někdy před prázdninami jsem vám psala na blog že Miley má nového pejska..... internet tho byl ihned plnýa téměř všichni o tom věděli. Nikdo ale nevěděl jak se Mileyin nový přírůstek do rodiny vlastně jmenuje. Zjistil to až jeden novinář 11.2. 2011 když dokonce vlezl k Miley do auta. A jak že se toto rostomilé štěňátko vlastně jmenuje? Jeho jméno je Lyla.

Zde si můžete pustit video novivnáře který jméno pejska zjistil:

Fotečka:

Budou spolu Katy Perry a Miley Cyrus moderovat?

13. února 2011 v 14:16

Katy Perry a Dnes internetem proletěl drb, že Katy Perry bude společně s Miley Cyrus moderovat letošní ceny Kids Choice Awards.


Tuto informaci zveřejnil na svém Twitteru uživatel "WeAdoreMiley", který přináší veškeré informace o zpěvačce a herečce Miley Cyrus.

Uživatel napsal:

"Zdá se, že Katy Perry a Miley Cyrus budou moderovat Kids Choice Awards 2011! #nepotvrzeno"

Informace o tom, že Katy bude tyto ceny moderovat, bylo potvrzeno také účtem "Kids Choice Awards 2011" na Facebooku.

Ceny se předávají 2. dubna. 2011. Jediný problém je, že Katy má 1. a 3. dubna naplánované koncerty v Británii, které jsou už vyprodané.

Zdroj:

Miley Cyrus: nové tetování

13. února 2011 v 14:05
Miley Cyrus má zřejmě špatné sny, teď se již nemusí bát ...
dnes 19:28 - LOS ANGELES
Dohady o novém tetování Miley Cyrus (18), které jen částečně zachytily fotografové začátkem měsíce, dostali reálné kontury.
V pořadí pátou kerk teenagerovské pophvězdy odhalilo volné bílé tílko.


Miley Cyrus
si takto nalehko vyšla na svůj oblíbený džus do místního podniku v Los Angeles a pod pravou paží se jí zjevil indiánský lapač snů.
Zatím je to její největší tetování ze všech.
Podle staré legendy lapač snů vyrobila indiánská matka pro své dítě, které plakalo celou noc a nemohlo klidně usnout.
Kruhové "síto" s visacími pírky se postaralo o to, aby zachytilo zlé sny, které se pokoušeli dostat do mysli dítěte.
To se následně uklidnilo a díky lapače odolalo nočním můrám.

Pod prsem má nápis Just Breathe
Někdejší hvězda seriálu Hannah Montana se po údajném kouření šalvěje a nejnovějším přírůstku do jejího série tetování zahrála na pořádnou Šamánka.
Svými skandály a nevybíravým způsobem oblékání se nedávno stala vítězkou ankety o Nejhorší vzor pro mladé dívky.

Toto ocenění, na rozdíl od mnoha hudebních či hereckých cen, si však za klobouk asi nedá.
Kromě posledního tetování zdobí její tělo další čtveřice ozdob.
Pod levý prs si dala vytetovat nápis
"Just Breathe
", na prstech má malý kříž a jednoduchý ornament srdce.
Posledním do sbírky je nápis LOVE, který se dostal na netradiční místo -
do pravého ucha
.  

Miley Cyrus: že by nový přítel?

8. února 2011 v 19:35
Tak se zace povídá že Miley má nového přátele ale nikdo neví nic officiálne. Jmenuje se Josh Bowman a následující fotky byli vyfoceny včera ráno 6.2. v parku v L.A. No ale jak říkám není to nic officiálního no uvidíme jak se to vivine :))


Další fotečky v C.Č.

Miley Cyrus má nového kamaráda

8. února 2011 v 19:26
Tak jak vidíte miley má nového kamaráda :)) Je to štěňtkáko jokšírského (nevim jak se píše :D) teriéra


Miley Cyrus-Nejhorší celebrita roku 2010

31. ledna 2011 v 18:58

STARS: Miley Cyrus - Nejhorší celebrita roku 2010! - foto

Zdroj: Profimedia.cz
Internetový portál JSYK zvolil Disney star hvězdou s nejhorším vlivem na své fanoušky. Víme proč...
Každá star ovlivňuje své příznivce, ne každá ovšem tím správným směrem! A to se právě teď přihodilo Miley Cyrus (18). Ta se totiž podle uživatelů webu JSYK změnila natolik, že i když ještě loni byla sladkou Hannah Montanou, letos si odnáší první místo v "soutěži" o hvězdu špatným vlivem na své okolí.

Hlasovalo celkem 99 tisíc návštěvníků portálu a 58% z nich zvolilo právě Miley! Důvod? "Kouření vodní dýmky a kouření marihuany," píše se na JSYKu.

"Jasně kouření bonga je legální," píše návštěvnice s nickem Leanne: "Ale to, že je něco legální ještě neznamená, že je to dobré. Alkohol a cigarety také nejsou zakázané, ale každý den kvůli nim umírají spousty lidí. Miley se teď nechová správně!"

Uživatelka Chelsea pak napsala: "Vážně Smiley dáváš hodně špatný příklad svým fanouškům! Oni tě zbožňují, jsi pro ně vzor, jsi krásná, chytrá a pak uděláš tohle! Doufám, že se brzy zase začneš chovat tak, jako dřív."

Miley v soutěži porazila Lindsay Lohan a Demi Lovato, které v loňském roce skončily v psychiatrických léčebnách. Minulý ročník "vyhrála" Amber Portwood, následovaná raperem Kanye Westem a hvězdou Gossip Girl, Chace Crawford.

Podívej se na Miley s vodní dýmkou

Miley Cyrus-Modely z předávání cen

28. ledna 2011 v 14:18
Tak jsem se rozhodla sem dát několik foteček Miley na kterých bude vždy na nějakém předávání cen, uvádění nového filmu a podobně. 
Pokud je chcete vidět všechny klikněte na celý článek :))

1.Před třemi lety Miley na předávání filmových ocenění Osakar zvolila elegantní šifonové šaty od Valentina. Nedávno byla mnohými kritizována za to že se obléká příliš vyzívavě což by neměla neboť je vzorem mnoha dětí.
Miley Cyrusová na předávání filmových cen Oscar

50 nejžádanějších celebrit roku 2010

23. ledna 2011 v 15:04
Mám tu "50 nejžádanejších celebrít roku 2010"
(Celý seznam v celém článku)
1.Justin Bieber
2.Emma Watson
3.Miley Cyrus
4.Selena Gomez
5.Kristen Stewart
6.Taylor Swift
7.Taylor Lautner
8.Lauren Conrad
9.Logan Lerman
10.Demi Lovato

Miley Cyrus_Vánoce a Silvestr

31. prosince 2010 v 17:10
Čím strávila Vánoce Miley Cyrus? Zpívala karaoke!
Ani o Vánocích si Miley neodpočinula od zpívání. Čekala ji dávka karaoke, a ne ledajakého!

Tentokrát se ale vůbec nejednalo o práci. Miley trávila svátky s rodinou v Nashville - s mamkou a sestrami Noah (10) a Brandi (23). A protože mladší Noah našla pod vánočním stromečkem karaoke soupravu, celé je prozpívaly!

Brandi to okomentovala slovy: "Myslím, že Miley a Noah ještě teď zpívají. Nemohou se od toho odtrhnout, je to fakt dost sranda. Mamka je natáčí na kameru, takže třeba se poštěstí a budete si moc video někde stáhnout."

Miley (18) má s mamkou a sestrami super vztah, neustále něco vymýšlejí a nacvičují různé taneční kreace. Svátky si nenechaly zkazit ani tím, že jejich táta Billy Ray Cyrus se v říjnu definitivně rozhodl ukončit manželství s mamkou Tish a podal žádost o rozvod.
Možná i proto vzkázala Miley svým fanouškům, že pevně doufá, že jim příští rok přinese samé šťastné chvíle. 

"Chci tento rok dělat hlavně to, co umím, a doufám, že to hodně lidí udělá šťastnými," přeje si Miley s příchodem nového roku.


Koukni na ice straší ale pěkné video s Miley:

Miley Cyrus vyzkoušla drogy

14. prosince 2010 v 17:38
STARS: Miley Cyrus vyzkoušela drogy! - fotoSkandál vyvolalo ve světě šoubyznysu video bulvární serveru TMZ, které ukazuje Disney star ve zcela jiném světle, než jsme byli dosud zvyklí...
Že už Miley (18) není sladká Hannah Montana, není žádnou novinkou. To, co ovšem předvedla 28. listopadu na party v Los Angeles, je trochu moc!

S přáteli si tam totiž zakouřila vodní dýmku. Na tom by nebylo nic až tak špatného, kdyby ovšem bongo nebylo naplněno bylinou s psychedelickými účinky... Okamžitě po odložení dýmky se Smiley propadla do nekonečného záchvatu smíchu a všechny své přátele bavila svými hlasitými komentáři.

Nejprve jí přišlo, že jeden z návštěvníků klubu je podobný jejímu ex-příteli, Liamu Hemsworthovi. "Proboha, ten kluk vypadá jako Liam," zvolala nejdřív. "Jsem uplně mimo, vapadá jinak. To není Liam," smála se star potom, ale za pár sekund si to rozmyslela: "Jooo, ty vago, je to on! Je mu fakt podobný!"Ve stejném duchu se pak odehrává celé video, které ten večer pravděpodobně pořídila jedna z hereččiných kámošek a nedávno ho prodala webu TMZ.

Country hvězda Dolly Parton, která je hereččinou kmotrou, k tomu říká: "Nemám o Miley strach. Myslím, že se teď jen snaží vymanit ze škatulky 'Sladká holčička'. Dobře ví, jaký má talent a určitě ho nezahodí! Miley je velmi silná osobnost, jsem si jistá, že by se nikdy nenechala ovlivnit nikým cizím!"

Koukni na video které bylo na TMZ:

CO si o tom myslíš? Napiš do komentů

Miley Cyrus: nová láska?

24. listopadu 2010 v 19:38
Miley vždycky randila s nejhezčími kluky z Hollywoodu. Koho ulovila teď?
Zpěvačka a herečka Miley Cyrus (17) neměla nikdy o pěkné kluky z branže nouzi. Poslední románek prožila s kolegou Liamem Hemsworthem. Nyní ale na svět prosakují novinky, že Miley už opět randí. Kdo že je ten vyvolený?

Zdá se totiž, že Miley tráví své volné chvilky po boku herce Avana Jogia (18).

"Miley si je s Avanem poslední dobou opravdu velmi blízká," uvedl zdroj z Hollywoodu. "Nevypadá to ale, že by se hned představili jako oficiální pár. Rozhodně ne v nejbližších dnech, kdy bude Miley slavit narozeniny," dodal.

"Miley chce rozhodně vystupovat jako singl, minimálně na oslavě svých narozenin 23. listopadu," dodal další z jejich blízkých. "Chce se hlavně bavit a užít si legraci."

Miley a Avan byli spolu ale už viděni několikrát, ať už šlo o polední obědové rande nebo oslavu Halloweena. Budou tedy dalším ´celebritím´ párem?

ZDROJ

Miley si trsla se svou mamkou

24. listopadu 2010 v 19:35
Ačkoliv své 18. narozky má Miley právě dnes 23. listopadu, první party oslavu zvládla už o dva dny dřív. Super taneček si tam vystřihla se svou mamkou!
Ten večer, 21.11., se totiž vyhlašovaly American Music Awards, a tak Miley čapla příležitost za pačesy a rovnou uspořádala i svou narozeninovou oslavu. No co, stejně byli všichni venku, tak proč se nepřesunout o dům dál a slavit.

"Pronajali jsme si prostor, takže všichni přátelé mohou dorazit," hlásala ten večer Miley. "S mamkou jsme si připravili taneční choreografii, takže kdo chce něco vidět, nesmí chybět!"

Mamka Tish se právě teď rozvádí s otcem Miley, Billy Ray Cyrusem. To ale nemění nic na tom, že si s Miley vždycky ráda trsla a i teď doma vymýšlejí bláznivé taneční kreace.

"Vymýšlíme si speciální pohyby. Když nás někdo vidí, šílí z toho," směje se Miley. "Mamka je úžasná tanečnice!"

Miley plánuje ještě několik dalších oslav. "Budu slavit celý měsíc. Celý listopad bude můj," těší se.


Miley Cyrus: "To byl trapas!"

23. listopadu 2010 v 21:15
Disney star zazářila v klipu skupiny Rock Mafia The Big Bang! Při jeho natáčení se ale podle svých slov pořádně zapotila...
Důvod? Ve videu se totiž několikrát vášnivě líbá s kanadským hercem a modelem Kevinem Zegersem (zahrál si například v seriálu Dr. House a brzy se objeví v Upířích denících).

S tím by ovšem zkušená herečka neměla mít žádný problém: "Obvykle si žhavé scény docela užívám. Jenže Kevin chodí s někým, s kým já teď velmi úzce spolupracuji," vysvětli Smiley s tím, že jméno dotyčné slečny neprozradí.

Nejhorší prý bylo, když se hercova přítelkyně přišla podívat na natáčení: "Vůbec jsem se Kevina nechtěla dotýkat, když byla na place. Přemlouvala jsem režiséra, ať líbací scény posuneme na později, ale on se nenechal," směje se star.

"Vášnivé momenty mají určitě ve filmech své místo a raději je točím s někým, koho znám než s někým cizím, ale tohle bylo vážně moc," řekla k tomu ještě Miley.

Na trapné natáčení už ale hvězda dávno zapomněla a věnuje se něčemu mnohem příjemnějšímu: zítra (23.11) oslaví své 18 narozky, a tak plánuje velkou party: "Oslava bude po udílení American Music Awards." Na večírku prý nebude chybět Justin Bieber, Taylor Swift, Katy Perry, Kesha nebo Christina Aguilera.


Mrkni na cool klip Rock Mafia The Big Bang

Miley: rodiče se rozvádějí

9. listopadu 2010 v 19:10

Obrovský smutek - tak shrnula Disney star své pocity, které v poslední době cítí ve své duši.

Ačkoli se blíží Vánoce a většina rodin se těší, že si je užije společně, v rodině Miley Cyrus (17) je teď všechno vzhůru nohama. Po dlouhých sedmnácti letech se totiž táta Billy Ray a máma Tish rozhodli, že svůj vztah ukončí?

Kromě Miley mají Cyrusovi syna Braisona (16) a dceru Noah (10), vychovávají dvě adoptované děti a Billyho syna z minulého vztahu. V Hollywoodu patřili k nejšťastnějším párům. Svět showbyznysu proto jejich rozchod maximálně šokoval.

Proč tak pevný svazek tedy skončil? Oficiálním důvodem, uvedeným na žádosti o rozvod, kterou manželé podali minulý týden, jsou neslučitelné rozdíly ve vztahu.

A Billyho blízký přítel k tomu dodává: "Poslední dobou se dost hádali. Myslím, že rozvod je to nejlepší co teď mohli udělat, aby do budoucna mohli být přáteli."

Včera pak Tish všem vzkázala: "Jistě si dokážete představit, jak těžké období teď prožíváme. I přes problémy v osobním životě ale nepřestáváme pracovat. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás i v tak nepříjemné situaci nepřestali podporovat!"

Look ala Miley Cyrus

6. listopadu 2010 v 13:57


Kdo by nechtěl vypadat jako Miley? Vždyť ona je tak krásná, úžasná, zářivá, no prostě dokonalá! Poradíme ti, jak mít styl Hollywoodské star...

Krok 1: OČI

Miley si oblíbila kouřové oči. Docílíš jich pomocí černé tužky na oči. Udělej si silnou linku podél řas a rozmaž ji přes celé víčko tak, aby u řas byla nejvýraznější a nahoře téměř nebyla vidět. Můžeš použít i šedé oční stíny, ale tužka je trvanlivější. Nakonec, aby byl tvůj pohled dokonale kočičí, použij na řasenku se zhušťujícím efektem.
Tip: Pokud chceš můžeš použít i barevné stíny. Tekutými linkami zvýrazni oči podél řas a nanes stíny. Miley zbožňuje hnědé nebo zlaté.

Krok 2: NEDOKONALOSTI

I Miley je "puberťák", takže se jí na obličeji čas od času objeví nějaký ten pupínek. Použij korektor! Každou nedokonalost na své pleti zamázni korekční tyčinkou a tu pak rozmaž tak, aby nebyla na první pohled vidět.
Tip: Jestli tě trápí kruhy pod očima, použij slabou vrstvu korektoru i na ně.

Krok 3: TVÁŘE

Miley vždy vypadá upraveně, ale nikdy "zmalovaně". Jdi v jejích stopách. Na tváře nanes jen málo výraznou tvářenku nebo jejich líčení úplně vynech.
Tip: Dej pozor při oblékání. Obtisknutá tvářenka na tričku je pořádný trapas.

Krok 4: RTY

Jen zcela výjimečně uvidíš Miley s výrazně namalovanou pusou. Vyber si proto lesk ve stejné barvě jako jsou tvoje rty nebo o odstín světlejší. Lesk nanes vždy jen na rty a nikdy mimo ně! Abys nevypadala, že jsi právě poobědvala něco pořádně mastného!
Tip: Lesk na rtech moc dlouho nevydrží, proto ho nos stále při sobě.

Who Owns My Heart-Official Music Video

8. října 2010 v 18:58

Miley v Paříži

3. října 2010 v 19:37
Miley byla v Paříži. Nejela tam ale na dovolenou nýbrž pracovat. Jela tam natáčet "svů" nový film LOL. Samozdřejmě že tam jen nepracovala, našla si i čas na to se po krásné a všemi směry kouzelné Paříži projít. Tak tady jsou nějaké fotky z jejího výletu. Podle mě neměla zrovna fascinujíci modýlek ale no jí to celkem sluší. Jo a jen tak mimochodem víte u čeho je vyfocená ta první fotka? Já teda jo a jestli to víte i vy klidně pište.

Miley Cyrus PARIS FRANCE GODDESS

Miley Cyrus PARIS FRANCE GODDESSMiley Cyrus PARIS FRANCE GODDESSMiley Cyrus PARIS FRANCE GODDESSMiley Cyrus PARIS FRANCE GODDESSMiley Cyrus PARIS FRANCE GODDESSMiley Cyrus PARIS FRANCE GODDESS

Fotečky z LOL

3. října 2010 v 19:33
Jednou už jsem vám sem dávala článek s informací že Miley natáčí v Paříži film LOL ( to je jako haha). A našla jsem pro vás i nějaké fotečky z natáčení:

Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_10.jpg
Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_09.jpg
Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_08.jpg
Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_07.jpg
Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_06.jpg

Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_05.jpg
Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_04.jpg
Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_03.jpg
Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_02.jpg

Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_01.jpg
Miley-Cyrus_COM_LOLLaughingOutLoud_OntheSet_26Aug2010_01.jpg

MuchMusic Video Awards 2010

2. října 2010 v 17:53
Na tenhle článek jsem zapoměla takže je celkem starej ale neva

Ještě nedávno si Miley Cyrus (17) nasazovala blonďatou paruku, aby se z ní den co den stávala Hanna Montana. Se seriálem je ale konec a Smiley přiznává, že propadla kouzlu koženého oblečení.
O pořádný rozruch se Miley postarala na MuchMusic Video Awards, kde vystoupila se songem Party In The USA v černé podprsence a kožených kraťáskách. "Miley se zbláznila do kůže," tvrdí její stylistka Simone Harouche s tím, že Smiley teď volí hlavně značku Robins Jeans.

"Kožená bunda Robins Jeans je prostě cool. Padne tak skvěle, že se bez ní neobejde žádná holka,"směje se Miley: "Je to perfektní příklad rock´n´rollového oblečení."

"Jsem šťastná, že mi nahrávací společnost nechává v oblékání volnost a můžu se inspirovat u svých rockových idolů, jako je třeba Joan Jett," svěřila se ještě seriálová Hannah Montana.

"Mileyin styl výborně vystihuje, kam se posunula její osobnost a jaká muzika ji ovlivňuje. Miley prostě nikdo nezkrotí," dodala Simon na závěr.

♥Party in the Paris♥

18. září 2010 v 19:16
Miley Cyrus natáčí v Paříži nový film s názvem LOL. Ve filmu se objeví i herečka Ashey Greene. Včera se Miley objevila v jednom klubu, kde to pořádně rozjela s Ashley a jejími přáteli. Snad si to holky užily, i když Miley vypadá docela přetaženě. Ale opět je Miley pěkně oblečená :D


Ukradeno zde →

Miley a Liam_ zase spolu

18. září 2010 v 19:09
STARS: Miley Cyrus a Liam Hemsworth jsou opět spolu! - foto
Objímání a vášnivá líbačka! Disney star je zpátky u svého ex-miláčka!
Před více než čtrnácti dny obletěla svět zpráva, že Miley Cyrusa její přítel Liam Hemsworth se rozešli. Seriálová Hannah Montana se, aby rychleji zapomněla, po hlavě vrhla do práce a v Paříži začala natáčet film LOL.

V pátek se ale z Francie vrátila a první koho chtěla vidět, byl právě Liam!
"Viděl jsem je, jak přijíždějí v autě a když zastavili, začali se vášnivě líbat," prozradil zaměstnanec produkční společnosti, která Miley zastupuje.

"Celý víkend byla s Liamem," prozradila manažerka Disney star a dodala: "V sobotu si nakoupili nějaké jídlo a pití a strávili romantický piknik na pláži. Snad vědí, co dělají!"

Pár se potkal loni při natáčení filmu The Last Song. Miley Liama okouzlila natolik, že se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní. Ovšem stejně rychle, jak jejich láska začala, tak také skončila. Liam prý v srpnu udělal Miley žárlivou scénu kvůli vyzývavým outfitům, které teď nosí a ta se s ním kvůli tomu rozešla. Doufejme, že tentokrát jim vztah vydrží déle.

Premiéra-Hannah Montana Forever

18. září 2010 v 17:28
Už jsem vám psla že dnes je premiéra filmu Camp Rock2 ale ještě bych vám chtěla napsat že je taky premiéra posledné 4 řady seruálu Hannah Montana. Tak co viděli jste už první dva díli? Já teda ano. No a tady je nová úvodní znělka:

 
 

Reklama