Selena Gomez-info

Selena bude mít vlastní TV pořad

30. března 2011 v 14:38

Půjde o tzv. "prank show", kde chce star nachytávat své Disney kolegy na různé léčky a natáčet přitom jejich reakce na skrytou kameru!
Podobnou show s názvem Punk'd provozoval kdysi v TV herec Ashton Kutcher. Selena se netají tím, že chce svou show navázat na její tradici.

"Tuhle formu zábavy absolutně zbožňuji a věřím, že se bude líbit i diváků," vysvětluje přítelkyně Sel s tím, že na rozdíl od Ashtona bude nachytávat pouze Disney stars.

"Selena natočila pilotní díl a musím říct, že vypadá opravdu skvěle,"potvrzuje mluvčí společnosti ZOO Production, že se show s největší pravděpodobností opravdu dostane na obrazovky a dodává: "Vypadá to dobře, už jen dolaďujeme detaily."

Selena zatím s nachytáváním kolegů žádné zkušenosti nemá. To její přítel Justin Bieber je tímto stylem humoru proslulý. "Jeho nejpovedenějším kouskem bylo, když zavolal raperovi Akonovi v době, kdy se ještě osobně neznali a řekl mu, že je jeho syn," vypráví Justinův manažer Scooter Braun: "Říkal mu: 'Tati, proč mě nemáš rád, proč se ke mě nehlásíš?' Akon z toho byl naprosto vyřízený a vůbec nevěděl, co má dělat. Byla to sranda."

Selena Gomez- fotky MonteCarlo

29. března 2011 v 17:42

Selena Gomez: MonteCarlo

29. března 2011 v 17:41
Selena si nyní může do sveho životopisu i fil MonteCarlo ve kterém si zahrála
Originální název: Monte Carlo
Žánr: Dobrodružný, Komedie, Romantický
Rok výroby: 2011
Romantická komedie o třech ženách na prázdninách v Paříži.

Hrají


Cory Monteith role Owen
Selena Gomez role Grace
Katie Cassidy role Emma
Brett Cullen role Robert
Luke Bracey role Riley
Catherine Tate role Alicia
Attila Árpa role Grand Belle Security
Elena Beuca role Teachear - voice
George Mendel role The Announcer

Selena v Japonsku

29. března 2011 v 17:41

Selena Gomez: photoshoot v Paříži

22. března 2011 v 17:06

Fotky z klipu

20. března 2011 v 18:37
Tak jsem si trochu hrála a udělala jsem fotky z klipu Who says. Tak tady jsou snad se vám budou líbit a jestli je budete chtít zkopírovat tak prosím jen se zdrojem :))
Fotečky jsou v Celém článku ↓↓↓

Who says-oficiální videoklip

18. března 2011 v 18:45
Konečně jsem našla oficiální video písničky Who says od Seleny Gomez o níž v poslední době mnoho slyšíme. Našla jsem ho náhodou na blogu své asff když jsme tam byla na párty:

Zdroj→

Selena Gomez: photoshoot

17. března 2011 v 17:02

Selena Gomez-Who says

15. března 2011 v 20:07

Selena Gomez na titulce v Bravu

15. března 2011 v 14:31
Selena Gomez je na titulní stránce nově vyšlého Bravo časopisu.

INFO: Nové Bravo je tu! - foto

Selena Gomez: "Vyhrožují mi smrtí"

15. března 2011 v 14:28

STARS: Selena Gomez:

Haters bombardují hvězdu seriálu Kouzelníci z Waverly nechutnými zprávami...
Od chvíle, kdy se provalil její vztah s Justinem (17), chodí Seleně (18) každý den desítky výhružných mailů a zpráv. "Nenávidím tě, ty kr***," mailují ty méně odvážné pisatelky! "Jestli nechceš dostat do huby, už na Justina nikdy nesahej" nebo "Počkám si na tebe a zabiju tě," vyhrožují ty nejdrsnější anonymy.

Co na to star? "Jasně, že je to nepříjemné, ale nic s tím nezmůžu. Přes net jsou všichni děsně odvážní, ale zajímalo by mě, kdo z těch lidí by mi byl schopný říct nějakou výhrůžku do obličeje."

"Jsem spokojená a na svém vztahu nehodlám nic měnit," svěřuje se Selena a rozezleným fandům vzkazuje: "Všichni haters poslouchejte: Věnuju vám můj song Who Says! Ten je přesně o vás!" V písničce se například zpívá: "Znejistěla jsi mě! Říkáš, že nejsem dost dobrá! Ale, co jsi dokázala ty, že mě můžeš soudit!"

"Doufám, že jim brzy dojde, že to s Justinem myslíme vážně a nechají mě na pokoji," dodala ještě Selena. Pár spolu oficiálně chodí od 27. února, kdy se ruku v ruce objevili na Oscarové party Vanity Fair.

Miley Cyrus peace

14. ledna 2011 v 18:31
  
pro dalíš klikni na "Celý článek"

S kým se líbala Miley Cyrus?

30. listopadu 2010 v 17:05

ll
Disney star slavila v neděli osmnácté narozeniny a jízda to byla pořádně divoká!
Miley uspořádala narozeninovou party po udílení cen American Music Awards, na kterém vystupovala. Její hosté se sešli v luxusním klubu Trousdale v Los Angeles.

Táta Billy Ray, který nedávno rodinu Miley opustil, na hvězdný večírek nedorazil. Máma Tish tam ale nechyběla. Přišla také herečka Demi Moore, její manžel Ashton Kutcher s dcerou Rumer Willis, herečka kelly Osbourne, raper Kyle Massey nebo Glee star Mark Salling. Nejdůležitější hostem oslavenkyně byl ovšem Avan Jogia (18), hvězda seriálu Victorious!

Avan dorazil na oslavu mezi prvními a podle očitých svědků byla jeho gratulace seriálové Hanně Montaně velmi důvěrná: "Přitiskl se úplně na ní a začal jí šeptat něco do ucha. Smiley se začala chichotat a pak se vášnivě a dlouze políbili." A nebyl to jediný polibek. "Avan přišel k Miley ten večer ještě mockrát a vždycky se jí alespoň dotkl nebo jí dal pusu na tvář," prozradila zpěvaččina kamarádka.

Vzápětí ale dodala, že po ošklivém rozchodu s Liamem Hemsworthem se star do žádného vztahu nehrne a to, co teď probíhá mezi ní a Avanem je jen flirtování: "Nechodí spolu. Miley si chce od kluků odpočinout. Jen se baví."

Narozeninový večírek se protáhl do ranních hodin a každý, kdo na něm byl prohlásil, že to byla skvělá party. To ovšem není konec! "Mám narozeninový měsíc. Chci své narozeniny slavit až do Vánoc," svěřila se nakonec Miley. Uvidíme, čeho se ještě dočkáme...

Podívej se, jak Avana a Miley naháněli nechutní paparazzi

Ke komu vzhlíží Selena Gomez?

21. listopadu 2010 v 11:22

dgn
Disney star má dva obrovské hudební vzory...
Selena (18) říká: "Jsem tak obrovský fanoušek Cheryl, že toužím po tom, abych mohla být její nejlepší přítelkyně. Obdivuju ji už spoustu let."

Hvězdu seriálu Kouzelníci Waverly by tak nesmírně potěšilo, kdyby si s Cheryl Ann Tweedy (27), jak se zpěvačka doopravdy jmenuje, mohla společně zazpívat. "Splnil by se mi sen. Doufám a věřím, že se to jednou podaří!"

Další, koho tmavovlasá hvězda Disney Channelu obdivuje, je Katy Perry. "Každý můj kolega touží potom, aby mu Katy napsala písničku a ona to pro mne udělala," svěřuje se Sel.

Katy Perry složila totiž její hit Rock God, která se objevila na druhém album A Year Without Rain. "Katy byla tak milá," vypráví Selena: "Zeptala jsem se jí, jestli pro mě napíše písničku a ona řekla 'Jasně, ráda' a za pár týdnů jsem od ní dostala Rock God. Je vážně super!"Poslechni si píseň kterou pro Slenu složila Katy:

Selena a Justina na rande

9. listopadu 2010 v 19:18
Smích, letmé doteky a držení za ruce! To všechno společně prožili Disney star Selena Gomez (18) a kanadský zpěvák Justin Bieber (16). Na začátku ve čtvrtek totiž vyrazili na rande.

Pár zašel do Menichie´s frozen store na lahodný máslový koláč a podle místní obsluhy si oba společný čas očividně dost užívali: "Justin hltal Selenu pohledem a ona se chichotala jeho vtípkům. Byli tak sladcí!"

Když hvězdy z podniku odcházely, jeden druhému koupil malý dáreček, prý aby na ten den nezapomněli. "Nakonec vzala Selena Justina za ruku, propletli si prsty jak v nějakém romantickém filmu a takhle z podniku odešli. Moc jim to slušelo," prozradila místní číšnice.

O tom, že Justin chodí se Selenou se mluví už víc než čtrnáct dní. Nedávno byli spatřeni na zápase amerického fotbalu. "Tulili se k sobě a vůbec se nesnažili skrývat, že k sobě patří," tvrdí divák, který seděl jen pár sedadel od nich.

A co na to hvězdný pár? "Justin je zlatíčko," prohlásila jednou Sel na zpěvákovu adresu a Justin říká: "Jsem normální teenager jako každý jiný. Chci si užívat a Selena je skvělá!" Uvidíme, jak tohle randění dopadne.

(podle mě jim to moc dlouho nevydží a navíc jjim to ani nesluší)

Selena Gomez:ambasádorka UNICEF

28. září 2010 v 11:52
Být Selenou Gomez není jen o hvězdném třpytu a záři reflektorů. Selena vysvětluje, proč používá svou slávu k tomu, aby také pomáhala ostatním lidem!
Co má hvězda Disney Channel a jeho Kouzelníků z Waverly Selena Gomez společného se Sarah Jessicou Parker a Angelinou Jolie? Odpověď: všechny jsou ambasádorkami mezinárodního dětského charitativního fondu UNICEF. V rozhovoru se dozvíš, proč se jí Selena stala také a jak jí cesta do Afriky změnila život...

Selena Gomez_Round and Round-text a překlad

5. srpna 2010 v 13:25
Round and Round (x4)

You see me standing there
And act like you don't know me
But last night you were calling me
Saying you want me
Oh why you always make me feel
Like I'm the one that's crazy
You get my heart racing
My-my heart racing

Boy, I need you here with me
We can't go on this way
I'm falling hard for you
And all I can say

We're going round and round
We're never gonna stop
Going round and round
We'll never get where
We are going
Round and round
Well your gonna miss me
Cause I'm getting dizzy
Going round and round
Round and round

You tried to pull me close
And whisper in my ear
You always told me lies
I cried out all my tears
I pushed my feelings to the side
But then you bring them back
B-bring them back
Now you got me singing

Boy, I need you here with me
We can't go on this way
I'm falling hard for you
And all I can say

We're going round and round
We're never gonna stop
Going round and round
We'll never get where
We are going
Round and round
Well your gonna miss me
Cause I'm getting dizzy
Going round and round
Round and round

Love me or Love me not
I'm starring at the clock
I take them flower petals off
And then I watch them drop
Love me or Love me not
I'm starring at the clock
I take them flower petals off
And then I watch them drop

Boy, I need you here with me
I can't go on this way
I'm falling hard for you
And all I can say

Round and round
We're never gonna stop
Going round and round
We'll never get where
We are going
Round and round
Well your gonna miss me
Cause I'm getting dizzy
Going round and round
Round and round
round and round
We're never gonna stop
Going round and round
We'll never get where
We are going
Round and round
Well your gonna miss me
Cause I'm getting dizzy
Going round and round
Round and round

Whoa-oh whoa-oh whoa-oh
Whoa-oh Whoa-oh Whoa-oh
Whoa-oh Whoa-oh whoa-oh


Dokola a dokola (x4)

Vidíš mě, jak tu stojím
A předstíráš, že se neznáme
Ale včera jsi mi volal
Říkals, že mě chceš
Oh, proč vždycky dokážeš způsobit, že se cítím
Jako bych já byla ta bláznivá
Moje srdce bije jako o závod
Moje-moje srdce o závod

Lásko, potřebuju tě mít u sebe
Takhle nemůžeme dál pokračovat
Protože se do tebe zamilovávám
A jediné, co můžu říct, je

Je to pořád dokola a dokola
Nikdy se nezastavíme
Pořád dokola a dokola
Nikdy nebudeme vědět,
Kam přesně směřujeme
Dokola a dokola
No, budu ti chybět
Protože začínám trpět závratí
Pořád dokola a dokola
Dokola a dokola

Snažil ses mě přitáhnout blíž
A šeptat mi do ucha
Vždycky mi jen lžeš
Vyplakala jsem všechny slzy
Odstavila jsem svoje city
Ale tys je přivedl zpátky
P-přivedl zpátky
A teď tu o tom zpívám

Lásko, potřebuju tě mít u sebe
Takhle nemůžeme dál pokračovat
Protože se do tebe zamilovávám
A jediné, co můžu říct, je

Je to pořád dokola a dokola
Nikdy se nezastavíme
Pořád dokola a dokola
Nikdy nebudeme vědět,
Kam přesně směřujeme
Dokola a dokola
No, budu ti chybět
Protože začínám trpět závratí
Pořád dokola a dokola
Dokola a dokola

Miluj mě nebo mě nemiluj
Zírám na hodiny
Otrhávám lístky z květiny
A sleduju je, jak padají
Miluj mě nebo mě nemiluj
Zírám na hodiny
Otrhávám lístky z květiny
A sleduju je, jak padají

Lásko, potřebuju tě mít u sebe
Takhle nemůžeme dál pokračovat
Protože se do tebe zamilovávám
A jediné, co můžu říct, je

Je to pořád dokola a dokola
Nikdy se nezastavíme
Pořád dokola a dokola
Nikdy nebudeme vědět,
Kam přesně směřujeme
Dokola a dokola
No, budu ti chybět
Protože začínám trpět závratí
Pořád dokola a dokola
Dokola a dokola
Dokola a dokola
Nikdy se nezastavíme
Pořád dokola a dokola
Nikdy nebudeme vědět,
Kam přesně směřujeme
Dokola a dokola
No, budu ti chybět
Protože začínám trpět závratí
Pořád dokola a dokola
Dokola a dokola

Whoa-oh whoa-oh whoa-oh
Whoa-oh Whoa-oh Whoa-oh
Whoa-oh Whoa-oh whoa-oh

Selena_fotečky

5. srpna 2010 v 13:21
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Selenky fotečky

1. srpna 2010 v 19:31
free image hostfree image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Selena se svou deskou

1. srpna 2010 v 18:58

Selene Gomez Round and Round live

1. srpna 2010 v 11:03
Selena si poprvé zaspívala píseň Round and Round na živo a to na americké soutěži Amerika´s Got Talent (Amerika má Talent).

Selena Gomez životopis

28. července 2010 v 20:01

Celým jménem se jmenuje Selena Kayleigh Gomez. Narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roly ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped. Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana-zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu. Její přestávka zkončila v říjnu , kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo.

K jejím koníčkům patří zpěv, roztleskávání a její velkou vášní je herectví. Selena je na dobré cestě stát se další velkou hvězdou Disney Chanel.

Sel and Nick

1. června 2010 v 20:43
Už to víte?... že ne?...tak to si tohle určitě přečtěte. Selena Gomez a Nick Jonas spolu chodí. Och bože jsou tak krásnej pár doufam že z toho bude něco víc.

Tak i tak_Selena Gomez

23. května 2010 v 19:05
kkkkkkkkkkk
lll

Selena a Demi-BFF

16. května 2010 v 13:27
Selena Gomez a Demi Lovato jsou prostě BFF- BEST FRIENDS FOREVER. A tak to je
Zde nějaké hezzu fotečky

   

 
 

Reklama